Malezya K-popped! Röportajı


Oyuncu Lee Dong Wook “Scent of a Woman” dizisinin tanıtımı için Malezyadaydı. Yeni dizisinin çekimleriyle meşgul olan oyuncu, yoğun çekim temposuna rağmen fırsat bulup hayranlarıyla buluştu. Bu, oyuncunun Malezya’ya ilk ziyaretiydi.

Kadının “kokusu” hakkında ne düşünüyorsunuz?

LDW: Subjektif birşey ve sizin “koku” kelimesini nasıl anladığınıza bağlı. Benim için “kadının kokusu” ilk akla gelen kadının kullandığı parfüm anlamına değil de daha çok kadının kendini nasıl ifade ettiği anlamına geliyor. Dizide canlandırdığım karakter Kang Ji wook, Lee Yeon Jae’nin kokusunu Yeon Jae ölse bile sonsuza kadar hatırlayacaktır.

Kim Sun Ah hakkındaki izleminiz diziden önce nasıldı? şimdi nasıl?

LDW: Bu dizi benim Kim Sun Ah ile beraber yer aldığım ilk proje. Diziden önce birbirimizle ne bir tanışıklığımız ne de konuşmuşluğumuz vardı. Sun Ah’ın sıcakkanlı bir kişiliği var ama ilk başta o da benim gibi çok utangaç. Bu da beni  çift olarak dizide nasıl yer alacağımız hakkında endişelendirmişti. Fakat kısa zamanda kaynaştık. Şimdi dizi bitmesine rağmen arkadaş olarak hala görüşüyoruz. Nitekim Kore’deki fan buluşmama konuk olarak gelip, bana desteğini gösterdi.

Dizide Yeon Jae’nin hangi nitelikleri Ji Wook’u kendine aşık etti?

LDW: Aslında bunu tarif etmek biraz zor çünkü en başta biz de Ji Wook’un Yeon Jae’nin hangi özelliğine aşık olduğunu bilmiyorduk. Kim Sun Ahla bu konu üzerine konuştuk ve bunun ilk görüşte aşk olabileceği kanısına vardık. Ji Wook iyi görünüşlü ve zengin biri dolayısıyla Youn Jae’nin Ji Wook’a aşık olması çok normal. Çok fazla duygu içerdiği için, sonunda Ji Wook da kendini Youn Jae’nin cazibesine kapılmaktan alamadı. Fakat ilişkileri Sindirella ve onun prensiyle aşkı gibi basit değil.

Ölmek üzerine olan bir kadına aşık adamı oynamak Lee Dong Wook'un hayatına anlam katmış.

 Canlandırdığınız Kang Ji Wook rolü hayata bakış açınızı değiştirdi mi?

LDW: Sağlığın, bireyin hayatında her zaman çok önemli olduğunu düşünmüşümdür fakat bu dizide olmak beni bunu daha derin düşünmeye itti. Hayatı her gün son günümüzmüş gibi yaşarsak belki yaşamanın değerini anlarız. Ben, tüm sevdiğim insanlarla beraber anlamlı bir hayat yaşamak isterim.

Dizideki öpüşme ve duş sahneleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

LDW: Dizideki öpüşme sahnelerinin gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü bu Yeon Jae ile Ji Wook’un birbirlerine olan duygu ve bağlılıklarını resmediyor. Bu sahnelerde izleyiciler ana karakterler arasındaki sevgiyi görüp hissedebiliyorlar. Duş sahnesi için ise, diziyi yaz sezonunda çektiğimiz için böyle sahneleri çekebilmek aslında çok serinleticiydi. Buna artı olarak bu tarz sahneler gösterildiğinde izlenme oranı genellikle artıyor. (gülüyor 😀 )

LDW: "Aynı diğer koreli aktörler gibi ben de alışılmış banyo sahnelerinden önce spor salonunda egzersiz yaptım."

“Scent of a Woman” dizisi pek çok duygusal sahne içeriyor ve siz de  dizide ağladınız. Gerçek hayatta da kendinizi bu kadar açıkça ifade eder misiniz?

LDW: Sanırım, içedönük yani duygularını içinde yaşayan biriyim. Diğer insanların arasında ağlamayı bırakın, gerçekte ne hissettiğimi belli etmem. Yapacak birşeyim yoksa kendimi etrafta göstermekten gerçekten hoşlanmam. Evde oturmayı ve kendi işlerimle uğraşmayı tercih ederim.

Dizide izleyicilerin oldukça romantik bulduğu bisiklet sahnesi var. Sahneyi çekmek zor oldu mu?

LDW: Kesinlikle öyle! Görüşünüzü kapatan biriyle bisiklet sürdüğünüzü hayal edin. İmkansıza yakın. (gülüyor) Sahneyi Kim Sun Ah önerdi bu yüzden çekmek için epey uğraştık. Umarım izleyiciler bunu gerçek hayatta denemezler çünkü tehlikeli. (gülümsüyor)

Sadece meraktan, bu bıyıklar ne için?

LDW: Şuan çekimi devam eden yeni dizideki karakterim için. Yoğun bir çekim temposu içersindeyiz ve çekime devam etmek için bu akşam Kore’ye dönmem gerekiyor.

Google’da kendinizi aramayı sever misiniz? Sizinle alakalı olagandışı birşeyle karşılaştınız mı hiç?

LDW: Öncelikle, koreliler google’u nadiren kullanırlar. Ve ben de kendimle alakalı nadiren arama yaparım. Yani kendimle alakalı olagandışı ya da çılgın birşeye rastlamadım. Siz benim hakkımda arama yaptınız mı? Olagandışı birşey buldunuz mu? (gülüyor)

Scent of a Woman hayranları için son birşey söyler misiniz?

LDW: Umarım Scent of a Woman Malezya’da iyi reyting alır ve izleyiciler izlemekten hoşlanır. Lütfen diziye desteklerinizi gösterin. Teşekkürler.

Kaynak: k-popped.com
Çeviri bana ait. Hatalar varsa affola.

 

Reklamlar
Comments
2 Responses to “Malezya K-popped! Röportajı”
 1. Şeyma Sultan dedi ki:

  eline sağlıkk Syra ^__^ kriguu nomu nomu kumaooo <333333 😀

 2. Şeyma Sultan dedi ki:

  şu cümlelere dikkattt;;
  -Şimdi dizi bitmesine rağmen arkadaş olarak hala görüşüyoruz. ( bazı ark.lar aralarında bişey olduğunu düşünüyodu bu içimi rahatlattıı ohh çektimm 😀 )
  -Sanırım, içedönük yani duygularını içinde yaşayan biriyim. Diğer insanların arasında ağlamayı bırakın, gerçekte ne hissettiğimi belli etmem. Yapacak birşeyim yoksa kendimi etrafta göstermekten gerçekten hoşlanmam. Evde oturmayı ve kendi işlerimle uğraşmayı tercih ederim. ( resmennn bennn.. beni anlatmış şoktayım şu ann off @_@ )
  -Duş sahnesi için ise, diziyi yaz sezonunda çektiğimiz için böyle sahneleri çekebilmek aslında çok serinleticiydi. Buna artı olarak bu tarz sahneler gösterildiğinde izlenme oranı genellikle artıyor.( senii seniii işini de biliyooo kerataa 😀 )

Yorum bırak.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 • Toplam Ziyaretçi

  • 502,799 tıklama
%d blogcu bunu beğendi: