Lee Dong Wook ile Jessica Çıkıyorlar Söylentisi


Kore’nin meşhur paparazi sitesi Dispatch‘ın Lee Dong Wook ile SNSD Jessica’yı komedyen Jung Joon Ha‘nın doğum günü partisinde beraber görüntülemesi “çıkıyorlar” söyletisinin yayılmasına neden oldu. 18 mart günü çekilen resimlerde Dong Wook ve Jessica aynı masada yan yana oturmuş, biribirine aşık çift gibi görünüyorlar.

İkilinin ajansları sözde romantik ilişkileri olduğu söylentisini inkar etti.

Lee Dong Wook’un ajansı King Kong Entertainment “İkili dizi çekimleri sırasında arkadaş oldular ve uzun zaman sonra ilk defa doğum günü partisinde karşılaştılar. Ne çıkıyorlar ne de ciddi bir ilişkileri var. Hatta partiye de beraber gitmediler. Ayrı gittiler fakat orda karşılaştılar. Partiye ünlüler dışında da pek çok konuk davet edildi. Sanıyoruzki ikili kalabalık içinde tanıdık yüz olarak birbirlerini gördüler ve aynı masaya oturdular.” diye açıklama yaptı.

Jessica’nın ajansı SM Entertainment ise “Jessica, Jung Joon Ha’nın doğum günü partisine davet edildi ve Lee Dong Wook da ordaydı, böylece aynı masaya oturdular.” diye açıklama yaptı.

Lee Dong Wook ile komedyen Junh Joon Ha arkadaşlıkları ile biliniyor. Jessica ile Jung Joon Ha ‘Infinity Challenge’ da tanıştılar.  Lee Dong Wook ve Jessica ise yakın zamanda ‘Wild Romance’ dizisinde beraber rol aldı. Üçlünün birbiri ile yakın olmasınının sebebi çok açık.

Comments
One Response to “Lee Dong Wook ile Jessica Çıkıyorlar Söylentisi”
  1. Şeyma Sultan dedi ki:

    niye pireyi deve yapar bu insanlar hiç anlamıyorum… yan yana oturmasalardı da aralarında gerginlik var niye birbirlerini tanımıyor gibi davrandılar derlerrr >:/

Yorum bırak.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • Toplam Ziyaretçi

    • 518.707 tıklama
%d blogcu bunu beğendi: