Lee Dong Wook “Roommate” Yeni Konsept ve Yeni İsimler ile 2. Sezona Başlıyor!


roommate

SBS’nin eğlence programı “Roommate”ikinci sezona hazırlanıyor ve ikinci sezona başlamadan önce programda büyük değişikliklere gidiyor!

Programın yönetmenlerinden Park Sang Hyuk Star News’e yaptığı açıklamada ikinci sezonun birinci sezondan farklı olacağını ve ikinci sezonun konseptine uyacak yeni isimler aradıklarını duyurdu.

Yönetmen ikinci sezonla ilgili  “Birinci sezon için birbirine yabancı insanların ortak bir evde nasıl yaşadıklarına odaklandık. İkinci sezon daha çok evdeki bireylerin kişisel hayatlarına ağırlık verecek. Bu sezonda kompleksli veya acılı yaşamı olan insanların nasıl sorunlarıyla başa çıkacaklarına odaklanacağız. Program ile özellikle bu insanların nasıl değiştiğine ve olgunlaştığına şahit olacaksınız. İkinci sezon için programın konseptine uygun, daha çok desteğe ihtiyacı olan ünlüler arıyoruz. Aynı zamanda yeni sezonda ortalama yaş da yükselecek. Birinci sezonda olduğu gibi nadir eğlence programına katılan ünlülere yer vereceğiz. “ açıklamalarına yer verdi.

İkinci sezonda programın ismi “It’s Okay, Roommate” olarak değişecek.

2NE1’den Park Bom, Lee So Ra, Song Ga Yeon ve Shin Sung Woo’nun programdan ayrılacağını duyurmasından sonra ikinci sezon haberleri medyada yer almaya başladı.

İlk sezonun final bölümü 14 Eylül’de yayınlanacak.

 

Wookie “Iron Man” basın toplantısında programdan ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili soru gelmesi üzerine programa devam edeceğini duyurdu. Yeni bir sezona geçileceği ve Wookie’nin dizinin çekimlerinden dolayı yoğun olacağından dolayı programndan ayrılacaktır diye düşünüyorum. Yakın zamanda haberini alırız 🙂

 

 

Yorum bırak.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

  • Toplam Ziyaretçi

    • 518.634 tıklama
%d blogcu bunu beğendi: